KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16715086
nr 1671 5086
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad I Child Yaxley, kvinna & katt, interiör, 45x34 cm, yttermått inklusive ram: 68x53 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 6 januari 2025
kl 18:57:04
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)